Związek Ochotniczych Straży Pożarnych
ul. Klikowska 39, 33-100 Tarnów
tel: 014 6217110
email: tarnow@zosprp.pl
Mapa regionu:
Odwiedziło nas 1336893 osób.

2016-04-01 - OTWP 2016

W dniu 1 kwietnia 2016r. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego  Turnieju Wiedzy Pożarniczej powiatu tarnowskiego. W turnieju udział wzięło 69 uczestników podzielonych na trzy grupy wiekowe:

I   - reprezentanci szkół podstawowych: 24 uczestników,

II  - reprezentanci szkół gimnazjalnych:  26 uczestników,                  

III - reprezentanci szkół ponad gimnazjalnych: 19 uczestników.

Konkurs przeprowadziło jury w składzie:

  1. Druh Andrzej Witek - Przewodniczący
  2. Kpt. Maciej Kwaśny - Sekretarz
  3. Druhna  Ewelina Stefańska  - Członek

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

Grupa I.

  1. Rozalia Cisoń (gmina Wierzchosławice) –26 pkt.
  2. Wojciech Kras (gmina Tuchów) – 25 pkt.
  3. Hubert Olszówka (gmina Tarnów) – 23 pkt.

Grupa II.

  1. Anna Wąs (gmina Tuchów)– 36 pkt.
  2. Dawid Abramowicz (gmina Pleśna) – 34 pkt.
  3. Bartosz Filipak (gmina Szerzyny)–28 pkt.

Grupa III.

  1. Kamil Podraza  (gmina Ryglice) –35 pkt.
  2. Grzegorz Słowik (gmina Gromnik) –29 pkt.
  3. Dawid Białas (gmina Tarnów) – 23 pkt.

Zdobywcy pierwszych miejsc w każdej z grup, będą  reprezentować nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich  OTWP, które odbędą się w dniu 30 kwietnia 2016r. w Kampusie Wielickim ul. Marszałka J. Piłsudzkiego 105  w Wieliczce.

 

WYNIKI TESTU PISEMNEGO

 UCZESTNIKÓW ELIMINACJ POWIATOWYCH OTWP

TARNÓW  DNIA 01 KWIETNIA 2016 ROKU

 

GRUPA I

 

LP

IMIĘ I NAZWISKO

DATA URODZENIA

SZKOŁA

GMINA

LICZBA PUNKTÓW

1.

Mateusz Szwarga

17.05.2004

Szkoła Podstawowa

w Bogoniowicach

z Filią w Kipsznej

Ciężkowice

19

2.

Karolina Kuropatwa

19.11.2003

Zespół Szkół Publicznych w Bruśniku

Ciężkowice

19

3.

Aleksandra Mikos

06.06.2004

Zespół Szkół

 w Chojniku

Gromnik

20

4.

Stanisław Gotfryd

06.12.2004

Szkoła Podstawowa

w Brzozowej

Gromnik

19

5.

Szymon Nytko

10.08.2003

Szkoła Podstawowa

w Kobierzynie

Lisia Góra

21

6.

Piotr Marcinek

16.12.2004

Szkoła Podstawowa

 w Nowej Jastrząbce

Lisia Góra

20

7.

Damian Czech

24.09.2003

Szkoła Podstawowa

 w Jodówce Wałkach

Tarnów

16

8.

Hubert Olszówka

15.06.2003

Szkoła Podstawowa

w Jodówce Wałkach

Tarnów

22

9.

Kinga Sopala

17.03.2004

Szkoła Podstawowa

w Rzepienniku Strzyżewskim

Rzepiennik Strzyżewski

17

10.

Krzysztof Małopolski

08.05.2003

Szkoła Podstawowa

w Rzepienniku Strzyżewskim

Rzepiennik Strzyżewski

18

11.

Paweł Gucwa

15.07.2002

Szkoła Podstawowa

w Lubince

Pleśna

13

12.

Paweł Nowak

29.01.2003

Szkoła Podstawowa

w Lichwinie

Pleśna

17

13.

Karol Albrechtowicz

05.10.2003

Szkoła Podstawowa

w Ołpinach

Szerzyny

22

14.

Julia Bąk

04.03.2003

Szkoła Podstawowa

 w Swoszowej

Szerzyny

12

15.

Wojciech Kras

29.032003

Szkoła Podstawowa

 w Dąbrówce Tuchowskiej

Tuchów

23

16.

Milena Borgula

11.01.2003

Szkoła Podstawowa

 w Dąbrówce Tuchowskiej

Tuchów

19

17.

Krzysztof Mazur

06.12.2003

Szkoła Podstawowa nr I

 i Gimnazjum w Szynwałdzie

 

Skrzyszów

 

16

18.

Damian Tyrka

15.01.2004

Szkoła Podstawowa nr II

w Skrzyszowie

Skrzyszów

 

 

15

 

LP

IMIĘ I NAZWISKO

DATA URODZENIA

SZKOŁA

GMINA

LICZBA PUNKTÓW

19.

Gabriela Firmuga

12.02.2004

Zespół Szkolno-Przedszkolny w  Zalasowej

Ryglice

18

 

20.

Monika Radziszewska

07.01.2004

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalasowej

Ryglice

20

21.

Rozalia Cisoń

08.03.2003

Szkoła Podstawowa

w Łętowicach

Wierzchosławice

22

22.

Mateusz Korczak

27.04.2004

Szkoła Podstawowa

 w Łętowicach

Wierzchosławice

 

16

23.

Maksymilian Baran

29.09.2003

Szkoła Podstawowa

w Wietrzychowicach

Wietrzychowice

15

24.

Aleksandra Mikina

07.07.2003

Szkoła Podstawowa

w Wietrzychowicach

Wietrzychowice

16

 

GRUPA II

 

LP

IMIĘ I NAZWISKO

DATA URODZENIA

SZKOŁA

GMINA

LICZBA PUNKTÓW

1.

Natalia Broniek

23.04.2000

Publiczne Gimnazjum

w Ciężkowicach

Ciężkowice

23

2.

Marcin Kasztelewicz

25.07.2002

Niepubliczne Gimnazjum w Pławnej

Ciężkowice

17

3.

Paweł Witwicki

01.01.2000

Zespół Szkół

w Gromniku

Gromnik

24

4.

Maciej Pytko

04.08.2001

Zespół Szkół

w Gromniku

Gromnik

20

5.

Klaudia Nytko

09.07.2000

Gimnazjum

w Zaczarniu

Lisia Góra

16

6.

Dagmara Żurek

15.05.2000

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Lisia Góra

15

7.

Gabriela Kieć

08.02.2002

Gimnazjum nr 11

w Tarnowie

Tarnów

18

8.

Michał Hetman

26.02.2001

Gimnazjum nr 2

w Tarnowie

Tarnów

22

9.

Justyna Boruch

  15.03. 2001

Gimnazjum nr 2

w Tarnowie

Miasto Tarnów

 

20

10.

Maciej Wardzała

30.01.2000

Gimnazjum nr 4

w Tarnowie

Miasto Tarnów

 

20

11.

Faustna Mróz

16.03.2002

Gimnazjum

w Rzepienniku Biskupim

Rzepiennik Strzyżewski

17

12.

Patrycja Mężyk

15.08.2000

Gimnazjum

w Olszynach

Rzepiennik Strzyżewski

18

13.

Dawid Abramowicz

25.08.2000

Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Rzuchowej

Pleśna

25

14.

Patrycja Drogoś

19.11.2000

Gimnazjum w Pleśnej

Pleśna

20

 

15.

Bartosz Filipak

14.10.2002

Gimnazjum

w Szerzynach

Szerzyny

 

25

16.

Jakub Bochenek

18.02.2000

Gimnazjum

 w Szerzynach

Szerzyny

23

 

17.

Anna Wąs

23.01.2001

Zespół Szkół w Tuchowie

Tuchów

 

27

18.

Krzysztof Wantuch

22.01.2000

Zespół Szkół w Karwodrzy

Tuchów

18

 

19.

Kamil Kusek

16.07.2002

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szynwałdzie

Skrzyszów

19

20.

Marek Krakowski

27.09.2000

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szynwałdzie

 

Skrzyszów

 

 

 

21

LP

IMIĘ I NAZWISKO

DATA URODZENIA

SZKOŁA

GMINA

LICZBA PUNKTÓW

21.

Dawid Czarnik

20.07 2002

Gimnazjum w Zalasowej

Ryglice

 

14

22.

Mateusz Nalepa

19.03.2001

Gimnazjum w Zalasowej

Ryglice

20

23.

Honorata Mizera

27.11.2002

Publiczne Gimnazjum

w Miechowicach Wielkich

Wietrzychowice

16

 

24.

Urszula Stryczek

20.01.2002

Publiczne Gimnazjum

w Miechowicach Wielkich

Wietrzychowice

14

 

25.

Piotr Golec

01.03.2001

Publiczne Gimnazjum

w Łęgu Tarnowskim

Żabno

 

19

26.

Grzegorz Szuran

30.05.2000

Związek Szkół  i Gimnazjum w Otfinowie

Żabno

17

 

GRUPA III

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

DATA URODZENIA

SZKOŁA

GMINA

LICZBA PUNKTÓW

1.

Tomasz Kozioł

29.05.1999

Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie

Ciężkowice

21

2.

Mateusz Klimek

14.08.1997

Zespół Szkół Ogólnokształcących

 w Ciężkowicach

Ciężkowice

11

3.

Piotr Nawój

10.01.1999

Zespół Szkół w Ciężkowicach

Gromnik

14

 

4.

Grzegorz Słowik

27.09.1996

Zespół Szkół Elektrycznych

 w Tarnowie

Gromnik

23

5.

Izabela Kotapka

21.07.1998

II LO w Tarnowie

Lisia Góra

 

17

6.

Patryk Bednarz

12.02.1998

Zespół Szkół Budowlanych

w Tarnowie

Lisia Góra

15

7.

Jakub Korus

07.09.1999

XIV LO w Tarnowie

Tarnów

21

 

8.

Dawid Białas

24.08.1999

I LO w Tarnowie

Tarnów

 

23

9.

Katarzyna Rzemińska

18.11.1999

III LO w Tarnowie

Miasto

Tarnów

22

10.

Jakub Maciszewski

18.12.1997

XVI LO w Tarnowie

Miasto Tarnów

18

11.

Tomasz Jagła

20.04.1998

XVI LO w Tarnowie

Miasto Tarnów

21

12.

Kamil Grzenia

28.07.1999

Technikum w Tuchowie

Tuchów

 

16

13.

Michał Wójcik

23.03.1996

ZSzME w Tarnowie

Tuchów

 

19

14.

Paweł Kusek

03.11.1999

Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie

Skrzyszów

21

15.

Michał Kozioł

09.08.1998

III LO w Tarnowie

Skrzyszów

 

18

16.

Bartłomiej Siedlik

08.02.1998

ZSP Ryglice

Ryglice

17

 

17.

Kamil Podraza

07.05.1997

XVI LO w Tarnowie

Ryglice

23

 

18.

Arkadiusz Bauer

27.07.1996

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

w Żabnie

Żabno

18

 

19.

Kacper Dydyński

17.07.1996

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

w Żabnie

Żabno

15