Związek Ochotniczych Straży Pożarnych
ul. Klikowska 39, 33-100 Tarnów
tel: 014 6217110
email: tarnow@zosprp.pl
Mapa regionu:
Odwiedziło nas 1411187 osób.

2009-01-19 - Apel do prezesów zarządów gminnych ZOSP RP

Szanowni Prezesi

Zwracam się do wszystkich Prezesów Zarządów Gminnych ZOSP RP o zainteresowanie się sprawa wspólnego redagowania strony internetowej Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP.
Przypominam iż każdy Oddział Gminny otrzymał hasło dostępu do strony umożliwiające podanie o Ochotniczych Strażach Pożarnych historii , składów Zarządów OSP oraz aktualno?ci z życia zarówno OSP jak też działań Zarządu Oddziału Gminnego.
Serdecznie proszę o zainteresowanie się tymi działaniami i upoważnienie jednej osoby w gminie do redagowania informacji z działań OSP na terenie Gminy.
Serdecznie proszę również o systematyczne przeglądanie naszej strony internetowej gdyż będziemy na bieżąco przekazywać informacje o nurtujących sprawach i problemach dotyczące naszej działalno?ci.

Przypominam iż upływa termin składania wniosków o dofinansowanie do zakupu umundurowanie i sprzętu z dofinansowaniem. OSP ,które nie złożą wniosków do Biura Związku w Tarnowie w terminie do końca stycznie 2009 roku nie będą mogły skorzystać z dofinansowanie przy zakupach.
/P I L N E/