Związek Ochotniczych Straży Pożarnych
ul. Klikowska 39, 33-100 Tarnów
tel: 014 6217110
email: tarnow@zosprp.pl
Mapa regionu:
Odwiedziło nas 1141607 osób.

2012-04-04 - Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

30 marca 2012 r. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej  w Tarnowie odbyły się eliminacje powiatowe  Ogólnopolskiego  Turnieju Wiedzy Pożarniczej powiatu tarnowskiego. W turnieju udział wzięło 49 uczestników podzielonych na trzy grupy wiekowe:

I   - reprezentanci szkół podstawowych,

II  - reprezentanci szkół gimnazjalnych,                  

III - reprezentanci szkół ponad gimnazjalnych.

 

Konkurs przeprowadziło jury w składzie:

  1. st. kpt. Paweł Mazurek -        Przewodniczący
  2. Druh  Andrzej Witek -           Sekretarz
  3. kpt. Marcin Opioła -              Członek

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

Grupa I

  1. Adrian Kras                            ( gmina Tuchów)           – 6,3 pkt.
  2. Kamil Noga                            ( gmina Gromnik )        – 5,0 pkt.
  3. Anna Wąs                              ( gmina Tuchów )         – 3,3 pkt.

Grupa II

  1. Natalia Rudnik            ( gmina Ciężkowice)     – 9,3 pkt.
  2. Grzegorz Słowik          ( gmina Gromnik )        – 7,3 pkt.
  3. Michał Kowal               ( gmina Żabno)           – 2,6 pkt.

Grupa III.

  1. Dawid Rudnik              ( gmina Ciężkowice)      – 13,0 pkt.
  2. Mateusz Sobal             ( gmina Tarnów )          – 12,3 pkt.
  3. Bartosz Kwiecień          ( miasto Tarnów)          –   8,3 pkt.

Zdobywcy pierwszych miejsc w każdej z grup, będą  reprezentować nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich  OTWP, które odbędą się w dniu 20 kwietnia 2012r. w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie - Nowej Hucie

       

PUNKTACJA    UCZESTNIKÓW ELIMINACJI POWIATOWYCH OTWP

TARNÓW  DNIA 30 MARCA 2012ROKU

 GRUPA I 

LP

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

GMINA

WYNIK           Z TESTU

1.

Magdalena Kuropatwa

Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach

Ciężkowice

16

2.

Adrian Gryzło

Szkoła Podstawowa w Siekierczynie

Ciężkowice

16

3.

Martyna Chorabik

Szkoła Podstawowa w Gromniku

Gromnik

21

4.

Kamil Noga

Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Marciszewskim

Gromnik

24

5.

Kinga Jasnosz

Szkoła Podstawowa w Lisiej Górze

Lisia Góra

21

6.

Karolina Kurczab

Szkoła Podstawowa w Lisiej Górze

Lisia Góra

17

7.

Jakub Bień

Szkoła Podstawowa w Jodłówce Wałkach

Tarnów

18

8.

Aleksandra Szewczyk

Szkoła Podstawowa            w Rzepienniku Strzyż.

Rzepiennik Strzyżewski

21

9.

Kamil Gądek

Szkoła Podstawowa            w Rzepienniku Strzyż.

Rzepiennik Strzyżewski

17

10.

Jakub Piszczek

Szkoła Podstawowa             w Lichwinie

Pleśna

18

11.

Robert Gawlik

Szkoła Podstawowa             w Szczepanowicach

Pleśna

 

 

17

12.

Jakub Bochenek

Szkoła Podstawowa                w Szerzynach

Szerzyny

26

13.

Krzysztof Słomski

Szkoła Podstawowa                w Ołpinach

Szerzyny

22

14.

Anna Wąs

Szkoła Podstawowa          w Tuchowie

Tuchów

24

15.

Adrian Kras

Szkoła Podstawowa          w Tuchowie

Tuchów

28

 

GRUPA II

 

LP

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

GMINA

WYNIK           Z TESTU

1.

Kamil Kucharski

Zespół Szkół Publ.                w Bruśniku

Ciężkowice

25

2.

Natalia Rudnik

Gimnazjum Publ.                   w Ciężkowicach

Ciężkowice

31

3.

Grzegorz Słowik

Zespół Szkół                     w Gromniku

Gromnik

31

4.

Oliwer Kucharzyk

Zespół Szkół                     w Gromniku

Gromnik

26

5.

Bartosz Nytko

Gimnazjum                  w Zaczarniu

Lisia Góra

26

6.

Patryk Bednarz

Gimnazjum                    w Lisiej Górze

Lisia Góra

19

7.

Przemysław Sobol

Gimnazjum Publ.                           w Woli Rędzińskiej

Tarnów

24

8.

Agnieszka Szostakiewicz

Gimnazjum Publ. w Zbylitowskiej Górze

Tarnów

27

9.

Domink Grobecki

Gimnazjum Stowarzyszenia „Siódemka”

Miasto Tarnów

27

10.

Monika Łabędź

Gimnazjum nr 11           w Tarnowie

Miasto Tarnów

21

11.

Anna Wojtanowska

Gimnazjum  Rzepiennik Biskupi

Rzepiennik Strzyżewski

18

12.

Katarzyna Roman

Gimnazjum  Rzepiennik Biskupi

Rzepiennik Strzyżewski

21

13.

Przemysław Smoleń

Zespół   Szkolno- Przedszkolny                     w Rzuchowej

Pleśna

16

14.

Mateusz Wójcik

Zespół   Szkolno- Przedszkolny                     w Rzuchowej

Pleśna

21

15.

Karol Mikrut

Gimnazjum                       w Ołpinach

Szerzyny

26

16.

Konrad Filipak

Gimnazjum                       w Szerzynach

Szerzyny

26

17.

Agnieszka Jop

Gimnazjum Publiczne w Karwodrzy

Tuchów

23

18.

Dawid Sobarnia

Gimnazjum Publiczne w Tuchowie

Tuchów

23

19.

Michał Kowal

Gimnazjum Publiczne w Łęgu Tarnowskim

Żabno

31

20.

Maria Madejska

Gimnazjum Publiczne w Łęgu Tarnowskim

Żabno

18

21.

Sebastian Golonka

Gimnazjum Publiczne Miechowice Wielkie

Wietrzychowice

14

22.

Gabriela Burzawa

Gimnazjum Publiczne Miechowice Wielkie

Wietrzychowice

16


GRUPA II

 

LP

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

GMINA

WYNIK           Z TESTU

1.

Dawid Rudnik

ZSO i Z                               w Ciężkowicach

Ciężkowice

29

2.

Paweł Włudyka

ZSO i Z                               w Ciężkowicach

Ciężkowice

23

3.

Grzegorz Wójcik

OSP Gromnik

Gromnik

 

25

4.

Michał Słowik

OSP Gromnik

Gromnik

 

23

5.

Piotr Gawlik

I LO w Tarnowie

Lisia Góra

 

26

6.

Natalia Ogorzelec

VI LO w Tarnowie

Lisia Góra

 

21

 

7.

Adrian Bisek

XVII LO w Tarnowie

Tarnów

 

19

 

8.

Mateusz Sobal

Technikum Elektroniczne                  w Tarnowie

Tarnów

34

9.

Bartosz Kwiecień

XVI LO w Tarnowie

Miasto Tarnów

26

10.

Szymon Mróz

XVI LO w Tarnowie

Miasto Tarnów

24

11.

Krzysztof Englort

XII LO w Tarnowie

Miasto Tarnów

20

12.

Sebastian Cholewa

Zespół Szkół Ponad Gimnazjalnych                    w Żabnie

Żabno

26