Związek Ochotniczych Straży Pożarnych
ul. Klikowska 39, 33-100 Tarnów
tel: 014 6217110
email: tarnow@zosprp.pl
Mapa regionu:
Odwiedziło nas 1363429 osób.

2018-04-12 - OTWP - Wyniki

W dniu 11 kwietnia 2018r. na obiekcie JRG nr 2 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie  przy ul. Błonie 2A, odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego  Turnieju Wiedzy Pożarniczej powiatu tarnowskiego. W turnieju udział wzięło 69 uczestników podzielonych na trzy grupy wiekowe:

I   - reprezentanci szkół podstawowych: 24 uczestników,

II  - reprezentanci  kl. VII szkół podstawowych oraz kl. II i III gimnazjów : 28 uczestników,                  

III - reprezentanci szkół ponad gimnazjalnych: 17 uczestników.

 

Konkurs przeprowadziło jury w składzie:

  1. druh Andrzej Jarocha           -       Przewodniczący
  2. st.kpt. Robert Niczyporuk      -       Sekretarz
  3. druh Wojciech Kogut            -        Członek

 

W wyniku rozgrywek finałowych  lista zwycięzców  przedstawia się następująco:   

 

Grupa I.

  1. Karolina Kaczówka      - (gmina Żabno)            – 27 pkt.
  2. Wojciech Kumięga        -  (gmina Ryglice)          – 16 pkt.
  3. Maciej Szarek               - (gmina Szerzyny)        – 11 pkt.

 

Grupa II.

  1. Regina Augustyn          - (gmina Ryglice)          – 74 pkt.
  2. Bartosz Filipak             - (gmina Szerzyny)        – 68 pkt.
  3. Mateusz Bochenek        - (gmina Szerzyny)        – 19 pkt.

 

Grupa III.

  1. Artur Majka                           - (Miasto Tarnów)      – 24pkt.  (test 25 pkt.)
  2. Anna Wąs                     - (gmina Tuchów)       – 24 pkt. (test 24 pkt.)
  3. Tomasz Kozioł              - (gmina Ciężkowice)  –  18pkt.

 

         Patronat honorowy nad  konkursem objął Starosta Tarnowski oraz Prezydent Miasta Tarnowa. Fundatorami nagród dla zdobywców  dla trzech najlepszych wyników w każdej z grup oraz upominków dla każdego uczestnika turnieju    są  Starosta Tarnowski, Prezydent Miasta Tarnowa, Państwowa Straż Pożarna oraz Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP.    

Zdobywcy pierwszych i drugich  miejsc w każdej z grup, będą  reprezentować nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich  OTWP, które odbędą się w dniu 28 kwietnia 2018r. w Kampusie Wielickim ul. Marszałka  J. Piłsudzkiego 105  w Wieliczce.

 

Wyniki części pisemnej:


Grupa I

1. Dominik Stec                Gmina -Ciężkowice – pkt.18

2. Kacper Olechny            Gmina –Ciężkowice -pkt16

3. Aleksander Cudek        Gmina-Gromnik-pkt.18

4. Alicja Kucharzyk           Gmina- Gromnik- pkt.14

5. Filip Czarnik                  Gmina- Lisia Góra- pkt.17

6. Krzysztof Rhein            Gmina – Lisia Góra –pkt.18

7.Patrycja Olszówka       Gmina-Tarnów –pkt.11

8. Rafał Starzyk                Gmina- Rzepiennik Strzyżewski –pkt.15

9. Magdalena Sopala      Gmina- Rzepiennik Strzyżewski-pkt.21

10. Grzegorz Burnat       Gmina –Pleśna –pkt.18

11. Bartosz Brach            Gmina- Pleśna- pkt.22

12. Maciej Szarek           Gmina-Szerzyny – pkt.28

13. Szymon Bąk              Gmina- Szerzyny-pkt.22

14. Kacper Michałek      Gmina- Tuchów-pkt.21

15. Julia Piątek                Gmina-Tuchów-pkt.21

16. Anna Antosz             Gmina –Skrzyszów – pkt.17

17. Maciej Krakowski    Gmina Skrzyszów – pkt.15

18. Wojciech Kumięga  Gmina – Ryglice-pkt.26

19. Mikołaj Kukla          Gmina-Ryglice- pkt.21

20. Karolina Cisoń         Gmina- Wierzchosławice –pkt.22

21. Maciej Radzik          Gmina- Wierzchosławice – pkt.9

22. Karol Pudło              Gmina – Wierzchosławice- pkt.8

23. Karolina Kaczówka Gmina- Żabno –pkt. 27

24. Bartosz Flis              Gmina –Żabno – pkt.25

 

Grupa II

1. Kacper Stec               Gmina- Ciężkowice-pkt.28

2. Filip Figas                  Gmina Ciężkowice –pkt. 22

3. Anna Sikora              Gmina – Gromnik- pkt.22

4. Anna Buratowska    Gmina-Gromnik –pkt. 20

5. Jakub Szatko             Gmina- Lisia Góra –pkt. 24

6. Piotr Marcinek          Gmina- Lisia Góra – pkt.16

7. Damian Czech           Gmina- Tarnów –pkt.19

8. Hubert Olszówka      Gmina – Tarnów – pkt.21

9. Piotr Studziński         Gmina – Miasto Tarnów –pkt.14

10. Martyna Kwaśny     Gmina- Miasto Tarnów-pkt.21

11. Kinga Sopala            Gmina – Rzepiennik Strzyżewski –pkt.20

12. Klaudia Tupek          Gmina- Rzepiennik Strzyżewski-pkt.18

13. Dariusz Stankowski Gmina – Pleśna – pkt.21

14. Mateusz Cetera       Gmina – Pleśna-pkt.22

15. Bartosz Filipiak         Gmina- Szerzyny- pkt.29

16. Mateusz Bochenek  Gmina-Szerzyny-pkt.28

17. Zuzanna Sutkowska Gmina-Tuchów-pkt.24

18. Wojciech Kras           Gmina – Tuchów –pkt.25

19. Kamil Kusek              Gmina –Skrzyszów-pkt.16

20. Damian Tyrka           Gmina- Skrzyszów- pkt.21

21. Regina Augustyn      Gmina-Ryglice – pkt.29

22. Ewelina Laska           Gmina –Ryglice –pkt.22

23. Julia Czyż                   Gmina- Wierzchosławice- pkt.15

24. Bartłomiej Kurzydło Gmina-Zakliczyn –pkt.26

25. Arkadiusz Majewski Gmina-Zakliczyn-pkt.18

26. Igor Kostrzewa          Gmina –Żabno – pkt.25

27. Kacper  Herduś         Gmina-Żabno –pkt.26

28. Natalia Podsada       Gmina – Wietrzychowice-pkt.19

 

Grupa III

1. Tomasz Kozioł               Gmina -Ciężkowice –pkt.24

2. Paweł Witwicki             Gmina-Gromnik –pkt.21

3. Dawid Wiśniowski       Gmina –Gromnik-pkt.18

4. Justyna Czosnyka        Gmina- Lisia Góra –pkt.21

5. Kinga Gąciarz               Gmina – Lisia Góra –pkt.23

6. Gabriela Czech            Gmina – Tarnów –pkt.19

7. Magdalena Ciężadło  Gmina- Tarnów – pkt.17

8. Artur Majka                 Gmina-Miasto Tarnów-pkt.25

9. Michał Hetman           Gmina –Miasto Tarnów –pkt.22

10. Krzysztof Bajorek     Gmina- Tuchów-pkt.21

11. Anna Wąs                 Gmina -Tuchów –pkt.24

12. Marek Krakowski    Gmina-Skrzyszów- pkt.19

13. Paweł Kusek            Gmina –Skrzyszów –pkt.20

14. Natalia Augustyn    Gmina –Ryglice – pkt.22

15. Kacper Micek          Gmina- Ryglice – pkt.15

16. Artur Feldy              Gmina – Żabno-pkt.17

17. Dariusz Cholewa     Gmina-Żabno-pkt.16