Związek Ochotniczych Straży Pożarnych
ul. Klikowska 39, 33-100 Tarnów
tel: 014 6217110
email: tarnow@zosprp.pl
Mapa regionu:
Odwiedziło nas 1538470 osób.

2019-05-09 - Konkurs Rysunkowy - WYNIKI

W dniu 8 maja 2019r. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej  w Tarnowie odbył się powiatowy finał konkursów plastycznych uczniów  Szkół Podstawowych:  klas I- III pt. „Kiedy dzwonię po Straż Pożarną”, klas IV -VI pt. „Nie wypalaj suchych traw” oraz  uczniów klas VII -VIII  pt. „ Strażak w akcji”.

Konkurs przeprowadziło jury w składzie:

  1. Ewa Łączyńska Widz - Dyrektor Biura Wystaw Artystycznych w Tarnowie
  2. Pani Elżbieta Łabędź - Wydział Edukacji Kultury i Promocji ,Starostwo  Powiatowe  w Tarnowie
  3. Pani Aneta Żurek - Gminne  Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie
  4. Pani Halina Kurcz -  Wydział Organizacyjno Kadrowy, Komenda Miejska PSP w Tarnowie

 

Na konkurs  pt. „Kiedy dzwonię po Straż Pożarną” zgłoszonych zostało 37 prac uczniów z 31 Szkół Podstawowych, reprezentujących 14 gmin powiatu tarnowskiego.

Na konkurs pt. „Nie wypalaj suchych traw” zgłoszonych 34 prace uczniów  z 28 Szkół Podstawowych, reprezentujących 13 gmin powiatu tarnowskiego.

Na konkurs pt. „Strażak w akcji” zgłoszonych 21 prac uczniów z 19 Szkół Podstawowych, reprezentujących 14 gmin powiatu tarnowskiego.  

Po wnikliwej ocenie wartości artystycznej i stopnia propagowania idei konkursu jury postanowiło przyznać:

 

I Miejsca

Klasa   I : Martyna Patulska , SP w Woli Radłowskiej

Klasa  II : Zuzanna Madej, SP  w Rzepienniku Strzyżewskim

Klasa III : Bartosz Stono,  SP w  Przybysławicach

Klasa IV : Julita Habura, SP w Wietrzychowicach

Klasa V :  Julia Bachara, SP w Bobrownikach Wielkich

Klasa VI : Martyna Kępa, SP  w Woli Rzędzińskiej

Klasa VII Aleksandra Nalepa, SP  w Łęgu Tarnowskim

Klasa VIII : Kinga Sopala,  SP w Rzepienniku Strzyżewskim

Wyróżnienia

  1. Klasa  I: Milena Szczerba, SP  w Jodłówce -Wałki
  2. Klasa II: Gabriel Mazurkiewicz, SP w Swoszowej
  3. Klasa III: Rafał Koza, SP w Rzepienniku Biskupim
  4. Klasa IV: Maciej Kostrzewa, SP w Niedomicach
  5. Klasa V : Kamil Jamka,  SP w Siekierczynie filia w Falkowej
  6. Klasa VI: Izabela Mikrut, SP w Żurowej
  7. Klasa  VII : Sandra Wójcik, SP  w Siemiechowie
  8. Klasa VIII : Maksymilian Bujak,  SP w Biadolinach Radłowskich

 

Nagrody dla zwycięzców i wyróżnienia  ufundował Starosta Tarnowski, natomiast upominki dla wszystkich uczestników  eliminacji  Zarząd Powiatowy Związku OSP RP w Tarnowie.



obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek